Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської райдержадміністрації

Шановні  відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської районної державної адміністрації.

Сподіваємось, що інформація, розміщена на нашому сайті, зацікавить вас, дасть можливість ознайомитись із досягненнями наших педагогів, їх творчими здобутками, передовим педагогічним досвідом, новими ідеями і знахідками.

Національна гаряча лінія

Класна оцінка

Блог керівника

26 вер. 2018
26 вересня 2018 року в залі засідань РДА відбулася чергова нарада директорів.
18 вер. 2018
18 вересня 2019 року під керівництвом начальника ВОМС Гуляйпільської РДА Бута Р.С., за участю головного спеціаліста відділу Миколаєнко Л.В., завідувача РМК Ілієнко О.Б., головного економіста Пільчук О.Б., відбулася оперативна нарада директорів ЗЗСО.
29 серп. 2018
Серпнева колегія освітян
15 черв. 2018
Оздоровлення та відпочинок у пришкільних таборах з денним перебуванням на базі закладів освіти району
13 черв. 2018
11-13 червня 2018 року рій "Патріоти" комунального закладу "Верхньотерсянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" взяли участь в обласному етапі Всеукраїнської гри "Сокіл" ("Джура") війсково-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").
5 черв. 2018
Команда ЮІР « Азбука безпеки» КЗ «Верхньотерсянської ЗОШ І-ІІІ ступенів» «за безпеку дорожнього руху