Чергове засідання ради РМК

30 січ. 2018
Чергове засідання ради РМК

30 січня 2018 року о 9.30 у Гуляйпільському колегіумі "Лідер" (каб. 31) відбулося чергове засідання науково-методичної ради РМК, на якій були присутні заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО та керівники ЗДО.

/Files/images/viber image6.jpgНа засіданні розглядалися такі питання:

1. Про зміни складу Науково-методичної ради РМК.
  2. Про схвалення плану роботи районного методичного кабінету на 2018 рік.
  3. Про стан навчання педагогічних працівників району на дистанційних та очних тренінгах з ІКТ (доповідач Бодня І.В.)
  4. Про стан реалізації нормативно-правових актів з питань соціального захисту дітей в Гуляйпільській спеціалізованій загальноосвітній школі та Залізничному ДНЗ «Калинка». Звіти громадських інспекторів Маслієнко А.І. (СЗОШ), Сахно І.В. (ДНЗ «Калинка»).
  5. Про стан та ефективність методичної роботи з педагогічними кадрами в КЗ «Успенівський ДНЗ (дитячий садок) «Золотий ключик» ГРР (звіт Корнєва Т.М.)

/Files/images/viber image11.jpg

Після засідання Ради відбулася нарада з питань ЗНО.