КОНКУРС "УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2015"

Народилось це пресвітле свято,
Закружляло вихором тепла,
Землю облетіло, щоб сказати:
“Гуляйпільському учительству хвала!”
Багато років поспіль відділ освіти, молоді та спорту Гуляйпільської районної державної адміністрації збирає на традиційне свято талановитих освітян, які демонструють високий рівень професійної підготовки та педагогічної майстерності в конкурсі «Учитель року».
Учасникам конкурсу потрібно було талантом і майстерністю довести, що учитель – професія далекої дії, він – майстер, що перетворює сіру буденність на незвіданий шлях до загадкових зірок, він несе любов туди, де була неприязнь, прощає там, де ображають, мирить, де були непорозуміння, відновлює віру серед сумнівів, дарує надію замість відчаю.
У І (районному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року», який відбувся 12 грудня в Гуляйпільському колегіумі «Лідер», свою педагогічну майстерність та світ своїх захоплень презентували 4 педагоги в номінаціях «Українська мова та література» та «Правознавство»:
  • - Алексєєва Елла Миколаївна – вчитель правознавства Успенівської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ст.;
  • - Гайворонська Юлія Вікторівна – вчитель правознавства Залізничної загальноосвітньої школи І-ІІ ст..
  • - Жовнір Марина Іванівна – вчитель української мови та літератури Любимівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • - Жовніренко Антоніна Володимирівна – вчитель української мови та літератури Гуляйпільського колегіуму «Лідер».
Вони успішно пройшли перший тур: дали відкриті уроки, описали досвід, створили власний блог. На сцені конкурсанти продемонстрували високий рівень професійної майстерності, ерудиції.
Конкурси відкрили нові можливості, великі перспективи. А підготовка до них спонукала учасників підвищити методичний і фаховий рівень, хоча головним стимулом для професійного самовдосконалення були й залишаються учні — допитливі, наполегливі, розумні.
Переможцями районного етапу стали:
І місце – Алексєєва Елла Миколаївна - вчитель правознавства Успенівської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ст.;
ІІ місце - Жовнір Марина Іванівна – вчитель української мови та літератури Любимівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІІ місце - Жовніренко Антоніна Володимирівна – вчитель української мови та літератури Гуляйпільського колегіуму «Лідер».
Учасники конкурсу отримали цінні подарунки від районної профспілкової організації працівників освіти і науки України.
Залишається побажати, аби свій педагогічний талант учасники конкурсу «Учитель року» в повній мірі змогли розкрити, аби кожному з них посміхнулася удача. І не важливо хто переможець, головне, що тут немає тих, хто програв. І тому свідчення – повага колег, довіра батьків і любов учнів.

Матеріали Алексєєвої Елли Миколаївни, переможця районного етапу конкурсу "Учитель року - 2015":