1 жовт. 2013

Міжнародний місячник шкільних бібліотек

Жовтень… У навчальних закладах району стартував Міжнародний місячник шкільних бібліотек
27 вер. 2013

Засідання РМО психологів

23 вер. 2013

Внесено зміни до Типового положення про атестацію педагогічних працівників

Зміни щодо атестації педпрацівників
20 вер. 2013

Науково- практична конференція з питань патріотичного виховання

Конференція “Сучасні підходи до національно- патріотичного виховання учнів: науковий пошук, практика, досвід.”
10 вер. 2013

Засідання РМО учителів образотворчого мистецтва

30 серп. 2013

Про підсумки проведення районної виставки “Освіта Гуляйпілля - 2013”

28 серпня 2013 року проведено районну педагогічну виставку “Освіта Гуляйпілля – 2013”
28 серп. 2013

РМО бібліотекарів

Організація роботи шкільних бібліотек району у 2013-2014 навчальному році
28 серп. 2013

РМО учителів трудового навчання, музичного мистецтва та художньої культури

20 груд. 2012

Конкурс "Учитель року 2013"

20 грудня 2012 року на базі Гуляйпільської школи №1 проходив конкурс "Учитель року - 2013", в якому взяли участь 7 педагогів району.
1 груд. 2012

Педагогічний міст «Впровадження здоров’язберігаючіх технологій у початковій школі»

Здоров’я - дорогоцінний дар, яким наділяє людину природа. Діти приходять до школи не просто вчитися, а вчитися добре. І дуже важливо з перших днів створити такі умови, щоб це бажання не згасло. Тому треба прагнути, щоб кожен учень повірив у свої можливості, радів дзвінку на урок, зустрічі з учителем, щоб шкільне життя стало для нього змістом особистого. При роботі з учнями початкових класів важливим є формування здоров’язберігаючих компетентностей. Саме цій важливій темі був присвячений педагогічний міст «Впровадження здоров’язберігаючіх технологій у початковій школі» між вчителями початкових класів та вихователями груп продовженого дня, який пройшов в Гуляйпільській ЗОШ №1.