Методичний ринг «Інформаційно-комунікаційні технології та сучасний урок у початковій школі»

22 лист. 2013
22 листопада 2013 року на базі Гуляйпільської ЗОШ І-ІІІ ст..№1 відбувся методичний ринг для вчителів початкових класів на тему: «Інформаційно-комунікаційні технології та сучасний урок у початковій школі».

22 листопада 2013 року на базі Гуляйпільської  ЗОШ І-ІІІ ст..№1 відбувся методичний ринг для вчителів початкових класів на тему: «Інформаційно-комунікаційні технології та сучасний урок у початковій школі».

Учасники семінару відвідали відкритий урок з англійської мови у першому класі, на якому вчитель  Смола Лілія Іванівна продемонструвала ефективність використання інноваційних технологій. Своїм досвідом використання інформаційно-комунікаційний технологій під час навчального процесу також поділилась вчитель початкових класів Гуляйпільської ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 Єна Наталія Вікторівна, яка показала урок позакласного читання в третьому класі на тему: «Літературний портрет Ліни Костенко».