ІІІ сесія тренінгу «Впровадження медіа та інформаційної грамотності в НВП»

9 жовт. 2014

9 жовтня 2014 року на базі Гуляйпільського колегіуму "Лідер" відбулася ІІІ сесія тренінгу «Впровадження медіа та інформаційної грамотності в НВП». Проводив заняття доцент, кандидат технічних наук кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Іванов Сергій Аркадійович. Педагоги  обговорили проблеми та перспективи розвитку медіаосвіти в  школі, місце медіаосвіти в структурі взаємозв’язків дитини з продуктами медіа, організацію роботи редакції шкільної газети та її роль в навчально-виховному процесі школи, етапи створення й функціонування шкільної газети як повноцінного засобу масової комунікації, поняття "шкільний медіацентр" як експериментальною базою для успешної реалізації медіапроектів.