Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської райдержадміністрації

Проект "Вчимося жити разом"

Банери ресурсних порталів проекту

/Files/images/Банер-1.jpg
www.autta.org.ua
/Files/images/Банер-2.jpg
www.helte.org.ua
/Files/images/Банер-3.jpg
www.wordshelp.com.ua

У Гуляйпільському районі закладено основи для впровадження освіти на основі життєвих навичок в рамках Всеукраїнського проекту «Вчимося жити разом»

Відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні стартував проект «Вчимося жити разом», до якого долучено п’ять областей, зокрема й Запорізька. Він став складовою ініціативи ЄС під навою «Діти Миру», виділеної на освітні проекти у зонах конфлікту.

Зазначений Проект стосується розвитку життєвих навичок та надання психологічної і соціальної підтримки дітям, підліткам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні.

Проект «Вчимося жити разом» реалізується у двох напрямах: формування у  дітей дошкільного віку і школярів життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації  та надання їм психологічної допомоги.

До реалізації проекту в Запорізькій області залучили 150 загальноосвітніх, 10 професійно-технічних і 120 дошкільних навчальних закладів.

В перелік відібраних закладів увійшли й 4 дошкільні навчальні заклади системи освіти Гуляйпільського району, а саме: КЗ «ДНЗ ясла-садок «Ромашка» комбінованого типу» ГРР, КЗ «Малинівський ДНЗ (дитячий садок) «Світанок» ГРР, КЗ «Новозлатопільський ДНЗ (дитячий-садок) «Пізнайко» ГРР, КЗ «Успенівський ДНЗ (дитячий садок) «Золотий ключик» ГРР.

Для кожного дошкільного закладу-учасника проекту буде підготовлено не менше одного вихователя за програмою проекту.

Протягом 2016 року вихователів дитячих садочків буде навчено методиці викладання розроблених у рамках проекту тренінгових курсів для розвитку життєвих навичок, які підвищують стійкість дітей в складних життєвих обставинах.

А вже незабаром, протягом вересня-грудня 2016 року, підготовлені педагоги навчатимуть за розробленими курсами дітей дошкільного навичок ефективного спілкування, самоконтролю, керування стресом, розв’язання проблем і конфліктів.

Відомості про дошкільні навчальні заклади, які реалізують Всеукраїнський проект «Вчимося жити разом»

І.  Повна назва закладу:

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД  ЯСЛА-САДОК «РОМАШКА» КОМБІНОВАНОГО ТИПУ» ГУЛЯЙПІЛЬСЬКОЇ  РАЙОННОЇ  РАДИ

70200,

м. Гуляйполе,

вул. Коцюбинського, буд. 2

В. о. Соловйова Світлана Вікторівна

(06145) 4-10-30

ІІ.  Повна назва закладу:

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «МАЛИНІВСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ДИТЯЧИЙ САДОК) «СВІТАНОК» ГУЛЯЙПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

70242,

с. Малинівка,