22 лист. 2018

Семінар психологів району

Семінар психологів району "Співпраця психологічної служби та ІРЦ" пройшов нещодавно в Інклюзивно- ресурсному центрі.
26 вер. 2018

Чергова нарада керівників закладів освіти – запорука вдалого адміністрування!

26 вересня 2018 року в залі засідань РДА відбулася чергова нарада директорів.
18 вер. 2018

Оперативна нарада директорів ЗЗСО.

18 вересня 2019 року під керівництвом начальника ВОМС Гуляйпільської РДА Бута Р.С., за участю головного спеціаліста відділу Миколаєнко Л.В., завідувача РМК Ілієнко О.Б., головного економіста Пільчук О.Б., відбулася оперативна нарада директорів ЗЗСО.
29 серп. 2018

Серпнева колегія освітян

15 черв. 2018

Оздоровлення та відпочинок у пришкільних таборах з денним перебуванням на базі закладів освіти району

13 черв. 2018

11-13 червня 2018 року рій "Патріоти" комунального закладу "Верхньотерсянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" взяли участь в обласному етапі Всеукраїнської війсково-патріотичної гри "Джура"

11-13 червня 2018 року рій "Патріоти" комунального закладу "Верхньотерсянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" взяли участь в обласному етапі Всеукраїнської гри "Сокіл" ("Джура") війсково-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").
5 черв. 2018

Команда ЮІР « Азбука безпеки» КЗ «Верхньотерсянської ЗОШ І-ІІІ ступенів» «за безпеку дорожнього руху

31 трав. 2018

«Психолог у літньому таборі».

18 трав. 2018

Засідання наради керівників закладів освіти

16 трав. 2018

Районний етап Всеукраїнської гри-конкурсу «Джура»