Конференція з питань патріотичного виховання

16 жовт. 2015
Конференція з питань патріотичного виховання

16 жовтня 2015 року на базі комунального закладу «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1»Гуляйпільської районної ради зустрілися на конференції  з патріотичного виховання «Формування патріотизму як чинника соціалізації молоді України» педагоги та учні.

Розпочалась робота конференції з урочистого виконання Гімну України. Потім  зі вступним словом до учасників конференції звернулася методист РМК Минка Г.А.: «Висвітлювати патріотичну тему ми повинні дуже обережно і виважено, тому  що тільки правильно побудована виховна  система допоможе  сформувати позитивно патріотичне ставлення до  Батьківщини. Оскільки кожна українська школа повинна бути здоровою, успішною та патріотичною».

Учні спільно з педагогами підготували на розгляд актуальні питання сьогодення:

• до 1125 років від дня народження рівноапостольної Ольги, Великої княгині Київської;
  • 420-річчя від дня народження Б.Хмельницького - гетьмана України;
  • 405- років від дня народження Івана Сірка;
  • 150-річчя від дня народження М.Грушевського, політичного діяча, науковця. Прозвучала літературно-музична композиція, приурочена О.Довбушу, українському народному герою та народній співачці М.Чурай.

Цікавою і  змістовною в рамках конференції була зустріч з учасником АТО Застрожніковим В.Л., який розповів про військові події на сході України та про сумлінність і добросовісність виконання обов’язків учасниками бойових дій.

Сучасна молодь повинна бути високо моральною, соціально активною, політично грамотною, юридично дієздатною та захищеною діючим законодавством України та  знати й пам’ятати минуле заради майбутнього.

Г.А.Минка, методист РМК