Міський військово-спортивний конкурс «Юний захисник»

13 жовт. 2015
Міський військово-спортивний конкурс «Юний захисник»

Військово-патріотичне виховання одержало подальший розвиток у різноманітних формах позакласних заходів. Вибір заходів здійснюється з урахуванням інтересів учнів, підготовленістю організаторів, стану матеріальної бази. 13 жовтня 2015 року на базі комунального закладу «Гуляйпільський колегіум «Лідер» Гуляйпільської районної ради проведено міський військово-спортивний конкурс«Юний захисник», з метою виховання національної свідомості, любові до рідної землі родини, свого народу, держави, набуття дітьми соціального досвіду, успадкування ними духовних надбань українського народу, в якому взяли участь 4 команди юнаків 9-11 класів міських загальноосвітніх навчальних закладів.

Програма військово-спортивного заходу включала в себе  естафету, змагання та конкурси, яка підготовлена Коростильовим В.І., керівником районного методичного об’єднання вчителів предмету «Захист Вітчизни».

За результатами журі після тривалих випробувань І місце здобула команда комунального закладу «Гуляйпільський колегіум «Лідер», ІІ місце – команда комунального закладу «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1», ІІІ-команда комунального закладу «Гуляйпільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».

Ефективність та успіх військово-патріотичного виховання значною мірою залежить від рівня керівництва навчального закладу  й повинно  здійснюватися систематично, цілеспрямовано і наполегливо.

Г.А.Минка, методист РМК