Засідання РМО практичних психологів

8 жовт. 2015
Засідання РМО практичних психологів

8 жовтня на базі Гуляйпільської ЗОШ №1 проведено засідання районного методичного об’єднання практичних психологів «Врахування особливостей діяльності та приорітетних завдань практичного психолога навчальних закладів у плануванні на 2015-2016 навчальний рік». Під час роботи семінару розглянуто особливості діяльності психологічної служби системи освіти у новому навчальному році, рекомендації облНМЦ психології та соціології освіти на 2015-2016 навчальний рік, порядок участі у Всеукраїнському моніторингу психологічної служби.

Також обговорено поточні питання щодо оформлення соціальних паспортів класів та школи, забезпечення психологічної просвіти у засобах масової інформації та складання циклогра-ми діяльності психологічної служби навчального закладу на навчальний рік.

В результаті роботи засідання рекомендовано звернути увагну психологів на такі напрямки роботи, як:
  • психологічний супровід дітей та підлітків у травматичних ситуаціях сьогодення;
  • запровадження карток обліку учня, постраждалого внаслідок окупації Криму і Севастополя та бойових дій на Сході України;
  • запобігання психологічним і поведінковим розладам дітей та дорослих;
  • здійснення діагностики та профілактики нахилів учнів до самоушкоджень / постійно.