Психологічний супровід учнів, що знаходяться у кризовому стані

8 жовт. 2015
Психологічний супровід учнів, що знаходяться у кризовому стані

З метою зосередження уваги психологів на проблемах роботи з учнями, що знаходяться в кризовому стані 22 жовтня на базі колегіуму «Лідер» проведено семінар – практикум «Перша психологічна допомога в кризових ситуаціях».

Під час роботи семінару методистом РМК Абраменко Л.М. наголошено на нормативних вимогах та рекомендаціях МОН України, Запорізького облНМЦ психології та соціології освіти з питань організації роботи у напрямку надання психологічної допомоги постраждалим внаслідок кризових подій.

Практичним психологом колегіуму «Лідер» Сахно Н.Ю., яка в липні 2015 року була учасником навчального семінару жіночого консорціуму України Save the Children, проведено лекцію та міні - тренінг щодо поведінки в кризових ситуаціях.

Найбільш ефективними в роботі з дітьми у кризовому стані є застосування дихальних та проективних методик, на яких зупинилася практичний психолог Гуляйпільської СЗОШ Сіріньок С.В. Також всі учасники семінару мали змогу апробувати на собі проективну методику «Людина під дощем». Дана методика рекомендована до використання з дітьми, що зазнали травматичних подій.