Проект «Міксіке» в Гуляйпільському районі

11 жовт. 2015
Проект «Міксіке» в Гуляйпільському районі

З метою підвищення якості й ефективності навчання за допомогою інформаційних технологій, розширення можливостей використання он-лайн навчання, розвитку природничо-математичних наук, формування в учнів сталих навичок усного математичного рахунку в жовтні 2015 року 10 навчальних закладів району долучилися до проекту «Міксіке в Україні», а саме:
  • Гуляйпільський ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;
  • Долинський НВК І ступеня;
  • Гуляйпільська СЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Комсомольський НВК І-ІІІ ступенів;
  • Гуляйпільський колегіум "Лідер";
  • Малинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Воздвижівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Полтавський НВК І-ІІІ ступенів;
  • Долинська ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів;
  • Червоненський НВК І-ІІІ ступенів.
Наразі триває процес реєстрації координаторів та учнів на порталі проекту (lviv.miksike.net), участь у Всеукраїнських вебінарах для шкільних координаторів, тренувальні змагання для учнів з усного рахунку з метою підготовки до І туру зма-гань Прагліміне, який відбудеться з 20 жовтня по 17 листопада. Тож побажаємо юним учасникам перемоги у цих змаганнях.