В рамках атестаційного процесу

20 січ. 2016
В рамках атестаційного процесу

Основна мета навчального предмета «Природознавство» — формування природознавчої компетентності учнів шляхом засвоєння системи інтегрованих знань про природу і людину, основ екологічних знань, опанування способів навчально-пізнавальної і природоохоронної діяльності, розвиток ціннісних орієнтацій у ставленні до природи.
У процесі вивчення природознавства перед учнями розкривається безмежне розмаїття природних об'єктів та їх значення не тільки для якості життя, а й для самого існування людини на Землі. Дітям, які у б років прийшли до школи, цікаво і корисно навчатися тоді, коли вони, ніби граючись, розглядають вірогідні й невірогідні життєві ситуації, обирають правильну відповідь зпоміж цілої низки можливих варіантів, залучаються до рольового моделювання з метою набуття власного досвіду спілкування з природою.
20 січня учителі 1-х класів відвідали відкритий урок з природознавства, на який їх запросила Єна Н.В., вчитель початкових класів Гуляйпільської ЗОШ №1.
Кожний урок природознавства — це мандрівка в природу, яка поєднується з дослідженнями та практичною діяльністю учнів. Так , на уроці вчитель разом з дітьми мандрували дивовижним світом природи. На уявному літаку вони побували в різних країнах світу, де познайомилися з кімнатними рослинами, які там вирощують та умовами догляду за ними. Діти працювали колективно, в парах і самостійно формулювали висновки, встановлювали зв’язки з природними процесами.
На своїх уроках природознавства Єна Н.В. навчає дітей бути небайдужими до природи, розвиває емоційний внутрішній світ, формує екологічну культуру й етику, розвиває творчі здібності молодшого школяра.