Конкурс «Класний керівник року»

20 лист. 2015
Конкурс «Класний керівник року»

Знаємо, що найголовніше у житті школяра - це стосунки між однолітками та вчителями, зокрема, із класним керівником. Адже саме вони створюють ту шкільну ауру, яка суттєво впливає не тільки на успішність, а й на формування характеру, на стан морального, психічного та фізичного здоров'я учня. І саме тому класний керівник повинен бути, немовби, диригентом великого оркестру, щоб «він звучав злагоджено і органічно». Школярі мріють бачити у класному керівникові  старшого друга – мудрого та надійного, і, що дуже важливо, справедливого. Він  чесний і розумний, порядний у всіх своїх думках і діях. Такий наставник знає і розуміє духовний світ своїх вихованців, живе їхніми радощами і печалями, дорожить їх довірою, завжди терплячий,делікатний і тактовний у поводженні з ними. Він любить і глибоко поважає кожного свого вихованця, уважний, турботливий, доброзичливий.
У жовтні місяці  серед педагогів району організовано та проведено заочний  районний етап  Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року», на який подали матеріали  10 педагогів-учасників із 9 загальноосвітніх навчальних закладів. Із них у номінації 5-7 класи - 6 учасників, 8-9 класи - 3  учасники  та 1 робота у номінації «Класовод початкових класів».
Серед основних завдань конкурсу є виявлення досвіду кращих класних керівників, класоводів, які у своїй практиці ефективно використовують різноманітні форми і методи виховної роботи, інноваційні виховні технології, щоб згодом популяризувати їхні педагогічні здобутки.
Переможцями у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» визначено:
Макеєву Оксану Володимирівну, класного керівника 6-б класу комунального закладу «Гуляйпільський колегіум «Лідер» за І місце у номінації «Класний керівник 5-7 класів»;
Клименко Світлану Петрівну, класного керівника 8-б класу комунального закладу «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Гуляйпільської районної ради за І місце у номінації «Класний керівник 8-9 класів».
За результатами заочно-дистанційного туру обласного туру випробувань, які проходили на платформі «Заповікі» Макеєва О.В. ввійшла в трійку лідерів.
16 листопада 2015 року за підсумками очного туру обласного етапу випробувань, який проходив у комунальному закладі «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Оксана Володимирівна виборола  І місце у номінації «Класний керівник 5-7 класів».

Щиро вітаємо Оксану Володимирівну з перемогою! Молодець! Так тримати! Бажаємо вдалого старту у заочному турі заключного етапу Всеукраїнського конкурсу “Класний керівник 2015 року”.

Минка Г.А., методист РМК