Фінал методичного фестивалю “Урок ХХІ сторіччя”

20 лист. 2015
Фінал методичного фестивалю “Урок ХХІ сторіччя”

Життя не стоїть на місці. Змінюються цілі і зміст освіти, що сприяє використанню нових прийомів і методів навчання, з'являються нові засоби і технології навчання.  Не може не змінюватися і урок. Урок має бути сучасним, ефективним. Це і абсолютно новий, і той, що не втрачає зв'язку з минулим, одним словом - актуальний урок, важливий, істотний для теперішнього часу.  А ще - дієвий, що має безпосереднє відношення до інтересів дитини, її батьків, суспільства, держави. Сучасний урок повинен бути пов'язаний не тільки із засвоєнням школярами певної суми знань, але і цілісним розвитком особистості, її пізнавальних та творчих здібностей.
Саме з метою виявлення, підтримки і розповсюдження сучасних технологій навчання й виховання учнів початкової школи, обміну досвідом учителів шкіл І ступеня, заохочення творчих педагогів в КЗ “Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” Запорізької обласної ради було проведено фінал методичного фестивалю “Урок XXI сторіччя”.
 фестивалі взяли участь 34 педагоги навчальних закладів області всіх типів і форм власності. Надіслані матеріали розглянуто незалежним журі у складі викладачів та методистів ЗОІППО, викладачів Запорізького педагогічного коледжу, вчителів-методистів м. Запоріжжя.
За підсумками результатів обласного фестивалю “Урок XXIсторіччя” Тутову Світлану Олексіївну, вчителя початкових класів колегіуму “Лідер” визнано переможцем і нагороджено  дипломом ІІІ ступеня (3 місце.)
Тож вітаємо Вас, Світлано Олексіївно, з перемогою. Бажаємо Вам невичерпних творчих сил, натхнення, щастя й людської шани. Нехай у всіх Ваших починаннях буде супутником успіх!