Нарада керівників закладів освіти

25 вер. 2015
Нарада керівників закладів освіти

25 вересня 2015 року відбулася нарада керівників закладів освіти. З питання “Вплив методичної роботи на підвищення фахової майстерності педагогів в Мирненському та Темирівському НВК” виступила завідуюча РМК Ольхова Л.І., яка наголосила на необхідності забезпечення системного підходу до планування всіх форм методичної роботи з педагогічними кадрами, чіткості, конкретності формулювання основних завдань діяльності закладів. З метою підвищення результативності курсової перепідготовки необхідно проводити творчі звіти вчителів з практичним показом нововведень в освітню діяльність у міжкурсовий період, стимулювати самоосвітню діяльність педагогічних працівників, практикуючи творчі звіти членів методоб’єднань за результатами роботи з підвищення професійного та загальнокультурного рівня.
Про спільну роботу класоводів та шкільного психолога з учнями 1-х класів загальноосвітньої школи №1, Успенівського навчально-виховного комплексу, Полтавського навчально-виховного комплексу розповіла методист РМК Абраменко Л.М. У своєму виступі Людмила Миколаївна рекомендувала практичним психологам сприяти ефективній системі організації психологічного супроводу адаптаційного процесу учнів-першокласників, вживати психолого-педагогічні заходи, спрямованих на підвищення рівня обізнаності батьків, педагогічних працівників щодо проблем учнів 1-х класів.
З підсумками оздоровчої кампанії у 2015 році ознайомила присутніх Минка Г.А., методист РМК.