До Всеукраїнського Дня дошкілля

29 вер. 2015
До Всеукраїнського Дня дошкілля

29 вересня на базі Запорізького колегіуму №98 Запорізької міської ради відбувся обласний захід з нагоди святкування Всеукраїнського Дня Дошкілля.
Даний захід було проведено з метою об’єднання потенціалу дошкільної освіти різних регіонів Запорізької області та популяризації їх перспективного педагогічного досвіду. Працівники дошкільних установ, з різних куточків області, мали неоціненну можливість поспілкуватися між собою, обговорити питання та проблеми які є актуальними в наш час і стосуються кожного дошкільного працівника.
Програма обласного заходу була досить насиченою та динамічною. Так, Товстик Світлана Антонівна – завідувач КЗ “Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Веселка» Гуляйпільської районної ради, стала учасником авторського науково-практичного семінару «Мнемотехніка: технологія ефективного засвоєння інформації в умовах сучасної освіти» (тренер: Геннадій Чепурний). Учасники зазначеного семінару отримали сертифікат на право користування авторською технологією міжнародного зразка.
В свою чергу Левицька Марина Володимирівна (завідувач Любимівського дошкільного закладу «Дюймовочка») та Різник Альона Миколаївна (методист РМК) стали учасниками авторського семінару за темою «Науково-методичне забезпечення освітнього процесу в ДНЗ» (автор семінару: Н.П. Листопад), що засвідчують одержані ними сертифікати.
Також, в рамках обласного заходу відбулася довгоочікувана презентація освітньої комплексної програми для дошкільних навчальних закладів «Світ дитинства», авторами якої є члени кафедри дошкільної освіти ЗОІППО, а науковим керівником - А.М. Богуш. Програма багатотиражним виданням побачить світ вже на початку жовтня.
Не обійшлося й без святкового концерту, який підготували учні колегіуму. Діти подарували присутнім море посмішок, радості та гарний настрій.
З привітаннями і словами вдячності до присутніх звернулися й поважні гості свята: Т.Я. Озерова, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, І.І. Кичата, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, В.В. Пашков, ректор КЗ «ЗОІППО» ЗОР.
Окремим блоком свята стало привітання переможців обласних конкурсів та вручення їм грамот Департаменту освіти і науки облдержадміністрації. До їх кола увійшов і педагогічний колектив КЗ “Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Сонечко» комбінованого типу” Гуляйпільської районної ради за перемогу в VІІІ обласному конкурсі «Імідж дошкільного навчального закладу України» в номінації «Дошкільний навчальний заклад як осередок історії і традицій рідного краю». Сердечно вітаємо Вас із перемогою та бажаємо успішного втілення нових творчих ініціатив.
Різник А.М., методист РМК