Організація дозвілля та відпочинку у таборах на базі загальноосвітніх навчальних закладів

16 черв. 2015

У розпалі довгоочікуване літо – пора відпочинку, нових знайомств і пригод; пора яскравих вражень і пора творчості. А разом з початком літа розпочали свою діяльність 17 пришкільних  відпочинкових таборів з денним перебуванням, 2 центри дозвілля та 1 мовний табір «Містер- Твістер» на базі комунального закладу «Гуляйпільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради.

Перебування в таборі стало для дітей яскравою та корисною частиною літніх канікул, адже досвідчені вихователі підготували багато цікавих і захоплюючих заходів. Виховна робота в таборах базувалася  на розвитку дитячої самодіяльності шляхом колективних творчих справ. Гру недаремно називають королевою дитинства, адже без неї дітям живеться сумно і нецікаво. Тому при плануванні роботи таборів це було враховано і включено якомога більше ігрових моментів.

У червні місяці директор комунального закладу «Гуляйпільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Науменко В.П. зустрічав представників обласного центру патріотичного виховання, які є організаторами командної гри «Інтелектуальний спарринг», мета якого зорієнтувати учнів на знанні своїх прав, виконанні своїх обов’язків і брати на себе відповідальність за свої дії. Девізом цього заходу  були слова «Порядний той, хто своє право вимірює своїми обов’язками».

Захід проводився серед вихованців мовного табору, який працює на базі комунального закладу «Гуляйпільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради, вболівальники – вихованці пришкільного табору з денним перебуванням «Капітошка» радісно за завзято підтримували своїх друзів.

Гра складалася з цікавих та змістовних конкурсів: самопрезентації, вікторини, конкурс відеосюжетів, тестових завдань, конкурсу грошової купюри та конкурсу пантоміми. Протягом гри звучали музичні номери  художньої самодіяльності у виконанні учнів.  Заступник директора  обласного центру патріотичного виховання Дар’я Володимирівна Точина вручила дітям пам’ятні подарунки.

Дармороз Н.С., начальник мовного табору для гостей провела змістовний майстер – клас «Говоримо, читаємо та співаємо по-англійськи».

Особливі слова подяки слід сказати  в адресу директора комунального закладу «Гуляйпільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради Науменка В.П. за організацію двох таборів на базі навчального закладу, в яких мали нагоду оздоровитися та відпочити 110 школярів.

Пришкільні табори з денним перебуванням на період оздоровлення були забезпечені кваліфікованими педагогічними працівниками. Залучалися учні старших класів до роботи, цим, з одного боку, проводиться, свого роду, профорієнтаційна робота із старшокласниками, націлена на вибір ними педагогічної професії, а з іншого - виникає зацікавленість вихованців пришкільних оздоровчих закладів та й вихователів працювати з більшою віддачею.

Діти - наше майбутнє! То ж всі докладаємо зусилля, щоб виростити їх здоровими, розумними, талановитими та щасливими! Побажаємо їм і надалі змістовного відпочинку, гарного настрою, приємних канікул, сяючих посмішок та здійснення найзаповітніших мрій.

Минка Г., методист РМК