Вітаємо з присвоєнням педагогічних премій

1 жовт. 2015
Вітаємо з присвоєнням педагогічних премій

Каткову Любов Єгорівну, директора КЗ «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Гуляйпільської районної ради - з присоєнням щорічної обласної педагогічної премії.

З присвоєнням районних педагогічних премій:

Лопатіну Людмилу Валентинівну, директора комунального закладу «Гуляйпільський колегіум «Лідер» Гуляйпільської районної ради - І премія.

Горпинич Ларису Олександрівну, директора комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Гуляйпільської районної ради—ІІ премія.

Сою Олексія Івано-вича, керівника гуртка комунального закладу «Гуляйпільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради - ІІ премія.

Григорову Наталію Микитівну, вчи-теля української мови та літератури комунального закладу «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Гуляйпільської районної ради—ІІІ премія.

Крилову Валентину Володимирівну, вчителя української мови та літератури комунального закладу «Полтавський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Гуляйпільської районної ради - ІІІ премія.