Оновлено соціальні паспорти шкіл

5 жовт. 2015
Оновлено соціальні паспорти шкіл

На початку жовтня загальноосвітніми навчальними закладами оновлено соціальні паспорти класів та шкіл.

Районним методичним кабінетом узагальнено дані результати, згідно яких в районі перебуває на обліку 9 дітей, що потерпають від бездоглядності, 17 учнів, що виховуються у сім’ях із складними стосунками, 36 важковиховуваних учнів. 3,8%, або 99 учнів проживають у сім’ях, де батьки не забезпечені роботою. Найбільший відсоток учнів шкіл проживають у неповних та багатодітних сім’ях ( 17,2% та 16,8 % відповідно).

49 учнів загальноосвітніх шкіл вступають у конфлікти із учнями та вчителями. 112 учнів, що складає 4,3%, на думку вчителів, потребують підвищеної педагогічної уваги.