Районний етап конкурсу "Учитель року"

17 груд. 2015
Парад високого інтелекту

«Найкращий учитель той, хто, духовно спілкуючись з дитиною, забуває, що він учитель і бачить у своєму учневі друга, однодумця. Такий учитель знає найпотаємніші куточки свого вихованця, і слово в його устах стає потужним знаряддям впливу на молоду людину»

Василь Сухомлинський

Саме таких учителів зібрав щорічний конкурс «Учитель року», який є скарбничкою педагогічної майстерності і став традиційним  серед учительської громади нашого району. Усіх присутніх з нагоди зібрання та з Новорічними  і Різдвяними святами вітали голова районної профспілки працівників освіти і науки України Анатолій Іванович Клименко та переможець минулорічного  конкурсу «Учитель року»  Елла Миколаївна Алексєєва.

За почесне звання «Учитель року» змагалися семеро досвідчених педагогів у номінаціях «Англійська мова», «Історія» та «Математика»:
  • Артюх Ірина Вікторівна – вчитель англійської мови, директор Червоненського НВК;
  • Біла Олена Іванівна – вчитель англійської мови та зарубіжної літератури Гуляйпільської спеціалізованої ЗОШ;
  • Горпинич Тетяна Володимирівна – вчитель англійської та німецької  мов Гуляйпільського колегіуму «Лідер»;
  • Марциновська Людмила Олексіївна - вчитель історії та правознавства Долинської ЗОШ;
  • Миколаєнко Лілія Василівна –  вчитель історії та українознавства Гуляйпільської ЗОШ № 2;
  • Шингур Ірина Олександрівна – вчитель історії та правознавства Гуляйпільської ЗОШ № 1;
  • Сидоренко Людмила Вікторівна – вчитель математики та інформатики Гуляйпільського колегіуму «Лідер».

Для  них  школа – це життя, а вчительський талант – це покликання і невтомна праця. Майже у кожного з них за плечима багаторічний стаж, досвід і величезне бажання вчити дітей.

Вони успішно пройшли заочний тур: дали відкриті уроки, досвід своєї роботи презентували на власних Інтернет-ресурсах.

«Візитна картка» допомогла познайомитися з учасницями, дізнатися про їхні уподобання і мрії,  їх любов до професії, до своєї родини і до Батьківщини. Конкурсанти продемонстрували високий рівень професійної майстерності та ерудиції.

Конкурс «Захист досвіду» розкрив професійну компетентність, творчу ініціативу вчителів, невичерпне джерело нового, прогресивного, органічно поєднав досягнення педагогічної науки та ідеї передової практики. У конкурсі «Педагогічні завдання» конкурсанти знайшли правильне рішення із поставленої ситуації. Під час проведення конкурсу  «Майстер-клас: я роблю це так» вчителі реалізували досвід власної індивідуальної методичної системи навчання і виховання, продемонстрували оригінальні методи освоєння певного освітнього змісту за активної ролі всіх учасників заняття.

Оцінювало конкурсантів компетентне журі в складі керівників методичних об’єднань та досвідчених учителів. До речі, їм було працювати надзвичайно важко, бо кожен з конкурсантів мав високий творчий потенціал, оригінальне мислення, сучасний підхід до навчання.

У номінації «Англійська мова» перемога дісталася Артюх І.В. Друге місце посіла Горпинич Т.В., третє – Біла О.І.

У номінації «Історія» перемогла Шингур І.О., друге місце – Марциновська Л.О., третє – Миколаєнко Л.В.

У номінації «Математика» перемогу здобула Сидоренко Л.В.

Найбільшу кількість балів, серед лідерів номінацій, набрала Сидоренко Л.В., вчитель математики колегіуму «Лідер», яка і стала переможцем конкурсу «Учитель року». Думаю, це лише одна із подоланих сходинок, що ведуть до висот професійної майстерності.

Переможці номінацій будуть брати участь в обласному етапі конкурсу.   Тож побажаємо їм успіхів та гідно захистити честь району.

Учасники конкурсу отримали цінні подарунки від районної профспілкової організації працівників освіти і науки України, які їм вручив голова профспілки Анатолій Клименко.

Хочу висловити теплі слова подяки директору колегіуму «Лідер» Лопатіній Л.В. за гостинність та створення комфортних  умов для проведення конкурсу.

Підсумовуючи результати конкурсу, члени фахового журі високо оцінили виступи всіх учасників конкурсу, назвавши його парадом високого інтелекту.

Шановні  учасники конкурсу! Хай творчий вогонь у вашім серці не згасне, хай сили  невичерпні ваші цвітуть, гордіться по праву за світлий, прекрасний, великий, почесний учительський труд.

Ольхова Л.І., завідуюча РМК