Чергове засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту

27 квіт. 2016
Чергове засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту

27 квітня 2016 року відбулося чергове засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської районної державної адміністрації.

Черга денна:

1. Про дотримання вимог Державного стандарту початкової загальної освіти з української мови у 3-4 класах КЗ «Любимівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради (методист РМК Река Л.Є.);
  2. Про підсумки районного та обласного етапів учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015-2016 році (методист РМК Самохліб І.В.).

Наказ відділу освіти, молоді та спорту від 27.04.2016 р. № 175 "Про введення в дію рішень колегії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації від 27.04.2016"

Рішення колегії "Про підсумки районного та обласного етапів учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015-2016 році"