Спартакіада—2016

23 бер. 2016
Спартакіада—2016

23 березня на базі КЗ «Гуляйпільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради відбулася районна спартакіада працівників закладів освіти з волейболу, тенісу, шахів та шашок. На змагання заявки подали 17 колективів. Найбільшу кількість команд зібрав волейбол – вісім.
Перше місце третій рік поспіль посіла команда КЗ «Воздвижівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» (капітан команди – Стасик О.А.), другими стали спортсмени КЗ «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» (капітан – Ганенко Д.О.), треті – збірна команда КЗ «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» та КЗ «Верхньотерсянська загаль-ноосвітня школа І-ІІІ ступенів».
Чемпіонами спартакіади по тенісу стали: Рула Наталія (колегіум «Лідер») та Горпинич Сергій (Гуляйпільська спеціальна школа-інтернат);
«срібло» - Притула Ірина (ЗОШ №1), Биковський Юрій (Успенівська ЗОШ); «бронза» - Лисенко Віта (Добропільська ЗОШ), Шибньов Микола (Долинська ЗОШ).
Шахи. Перші місця – Свірєпова Вікторія (ЗОШ №1) та Лапін Микола (колегіум «Лідер»); другі – Біла Галина (Успенівська ЗОШ), Заворотинський Сергій (Новозлатопільська ЗОШ); треті – Коломоєць Тетяна (Червоненська ЗОШ) та Мирошниченко Анатолій (Гуляйпільська спеціальна школа-інтернат).
Шашки. Призери змагань: Коломоєць Тетяна (Червоненська ЗОШ), Порохнява Галина (СЗОШ), Самовол Людмила (колегіум «Лідер»). Серед чоловіків: І-ІІ місця - Гладкий Віктор (Успенівська ЗОШ), Дерев’янко Валерій, ІІІ – Шльомський Ярослав (Новозлатопільська ЗОШ).
25 березня завершили змагання футболісти на базі ДЮСШ. Змагалися три команди. Чемпіонами з футзалу стала команда Гуляйпільської спеціальної школи-інтернату (капітан Сергій Азаров); ІІ місце – збірна команда ЗОШ №1 та Новозлатопільської ЗОШ; ІІІ місце – збірна команда Долинської ЗОШ, Верхньотерсянської ЗОШ та Воздвижівської ЗОШ.
Команди-переможці нагороджені кубками та грамотами. Дипломи отримали призери з індивідуальних змагань.
Подяка від учасників спартакіади директору СЗОШ В. Науменку за створені умови для проведення змагань, суддівській колегії – за професійне суддівство (С. Гебель, Н. Данілова), а кухарям шкільної їдальні – за приготовлений обід.
Спонсор спартакіади – районна організація Профспілки працівників освіти і науки України.
Клименко А.І., голова районної профспілки працівників освіти і науки України