Навчально-практичний семінар для вчителів початкових класів

25 бер. 2016
Навчально-практичний семінар для вчителів початкових класів

25 березня 2016 року на базі КЗ «Гуляйпільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради відбувся навчально-практичний семінар для вчителів початкових класів на тему «Гендерний підхід: умови реалізації гендерного підходу в сучасній школі». Ініціатор даного заходу – керівник районного методичного об’єднання вчителів початкових класів Білай О.В. Метою семінару було розкриття поняття «гендеру», як науки та навчальної дисципліни, визначивши перспективи впровадження ідеї гармонійного та успішного розвитку особистості через розкриття її здібностей відносно природного потенціалу статі.
Розпочався захід з арт-терапевтичного налаштування на заняття. Вчителям було запропоновано переглянути відеофільми «Слов’яни – Діти Богів» та «Слов’янські дівчата – краса людської раси». За допомогою практичних вправ «Мій настрій», «Мої очікування», «Я є…», «Я люблю в собі…» учасників семінару налаштували на подальшу роботу.
В ході семінару Олена Вікторівна разом з практичним психологом закладу розглянули суть Основного Педагогічного Закону, підняли проблему цінностей сучасної молоді, розглянули питання гендерного підходу у вихованні дитини очима передових психологів та педагогів нашого часу, зокрема Ш.О. Амонашвілі, познайомили учасників з Теорією асинхронної еволюції чоловічої та жіночої статі по В.О. Геодякяну.
Учасники семінару дійшли висновку, що виховання через вплив родини, засоби масової інформації, учителів, школи, реклами, ровесників формує рольові орієнтації, цінності та психологічні якості юнаків і дівчат.