Працює Школа професійної адаптації

22 бер. 2016
Працює Школа професійної адаптації

Немає потреби переконувати когось у тому, що добре організована підготовка фахівців – найважливіше завдання кожної держави.
Сучасна доба ставить нові вимоги до вчителя. Суспільству потрібен вчитель-професіонал з високою науково-теоретичною, методичною, психолого-педагогічною і практичною підготовкою, здатний до безперервного навчання, творчості і постійного самовдосконалення. Тому, в сучасних умовах модернізаційних змін в освітньому просторі всіх рівнів важливого значення набуває підвищення ефективності методичної роботи, яка має ґрунтуватися на досягненнях психолого-педагогічної науки, перспективного педагогічного досвіду і бути спрямованою на підвищення фахової майстерності педагогічних працівників, на розвиток творчого потенціалу кожного вчителя.
У структурі системи професійної підготовки педагогів особливої актуальності набуває післявузівська діяльність молодого вчителя, його адаптація до професії педагога. Від того, як пройдуть перші роки вчителя-початківця, залежить стабільність педагогічних кадрів, їх якісний склад, результативність навчально-виховного процесу в школі.
22 березня 2016 року відбулося чергове засідання Школи професійної адаптації. Одним з найефективніших засобів підвищення педагогічної майстерності молодих вчителів є ознайомлення з перспективним педагогічним досвідом роботи майстрів педагогічної праці. Так під час засідання проведено майстер-класи переможця районного та обласного конкурсу “Учитель року—2016” Шингур І.О, та переможця районного та учасника обласного етапів конкурсу “Класний керівник року” Клименко С.П.
ШПА дає свої кінцеві результати: сприяє полегшенню адаптації серед учнівського та вчительського колективів, підвищенню рівня педагогічної майстерності, стимулює самоосвітню роботу, слухачі залучаються до впровадження і використання інноваційних досягнень психолого-педагогічної науки.
Река Л.Є., методист РМК