Засідання «Школи розвитку управлінських вмінь»

18 бер. 2016
Засідання «Школи розвитку управлінських вмінь»

18 березня 2016 року відбулося виїзне засідання «Школи розвитку управлінських вмінь» для керівників дошкільних навчальних закладів на базі КЗ «Залізничний ДНЗ (ясла-садок) «Калинка» Залізничної селищної ради, тема якого: «Сучасні підходи до організації фінансово-господарської діяльності завідувача малокомплектного дошкільного закладу».
Керівник закладу, Карпенко Людмила Петрівна, у форматі слайд-презентації познайомила присутніх із важливими аспектами нововведень в організацію адміністративно-господарської діяльності завідувача (із досвіду роботи). А також, разом з колективом закладу, провели консалтинг за темою «Щоб бути командою». В ході якого гості пересвідчилися, що всі працівники закладу справді є командою однодумців, що в свою чергу допомагає їм досягати поставлених цілей.
Наступне питання яке було винесене на розгляд, а саме «Про співпрацю органів самоврядування та завідувача з питань фінансово-господарської діяльності дошкільного закладу» ґрунтовно висвітлив сам голова селищної ради – Чуб Ігор Леонідович. Сільський голова не лише розкрив злагоджену систему професійних взаємовідносин з колективом ДНЗ, а й поділився планами на майбутнє.
Домбровська Тетяна Іванівна, завідувач КЗ «ДНЗ ясла-садок «Ластівка» ГРР, поділилася досвідом роботи з питання ефективного вибудовування перспективного плану оновлення матеріально-технічного стану закладу та дієвих механізмів його втілення.
Завдяки вдало запланованому заходу, доцільно обраному місцю та цікавій формі проведення, керівник школи – Третяк Тетяна Федорівна спонукала кожного з учасників заходу зробити аналіз отриманої інформації, визначити особисті плани на майбутнє щодо здійснення ефективної співпраці з органами самоврядування на місцях.
На завершення, господарі закладу гостинно провели екскурсію по закладу та відповіли на всі питання, які турбували учасників засідання.
Методист РМК з дошкільної освіти Беслік А.М