Мовні конкурси

20 груд. 2015
Мовні конкурси

Освітніми закладами Гуляйпільського району було проведено І  (шкільний) та ІІ (районний) етапи VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка.
 У І (шкільному) етапі конкурсу взяло участь 379 учнів 5 – 11 класів. У районному – 42. Переможцями районного етапу (І-ІІІ місця) стали 28 учнів.
На обласний етап (19.12.2015, м. Запоріжжя) направлено:
  • Кольчієнко Олександру, ученицю 5 класу комунального закладу «Воздвижівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради;
  • Фархутдінова Артема, учня 8 класу комунального закладу «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Гуляйпільської районної ради;
  • Сташук Яну, ученицю 10 класу комунального закладу «Гуляйпільський колегіум «Лідер» Гуляйпільської районної ради.
У І (шкільному) етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика взяло участь 540 учнів 3–11 класів. 42 учні стали учасниками ІІ (районного) етапу Конкурсу, а 22 з них стали його переможцями (І-ІІІ місця).
Для участі в обласному етапі Конкурсу (12.12.2015, м. Запоріжжя) направлено таких учнів:
  • Плющій Анну, ученицю 4 класу комунального закладу «Гуляйпільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради;
  • Корпана Гліба, учня 6 класу комунального закладу «Успенівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради;
  • Межуєву Наталію, ученицю 10 класу комунального закладу «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Гуляйпільської районної ради.
Бажаємо нашим учням гідно представити район на обласному етапі. Нових успіхів та досягнень!