Он-лайн семінар для вчителів інформатики “Основні тенденції викладання безперервного курсу інформатики у загальноосвітній школі»

20 лист. 2015

Інформатика - це наукова дисципліна, яка вивчає закони та методи накопичення, опрацювання та подання інформації. Важливість вивчення інформатики пов’язана з тим, що ця наука дає можливість не тільки зрозуміти принципи роботи і використання комп’ютерної техніки, а й формує уявлення про закони і методи подання інформації у спілкуванні людей і в житті суспільства. Складність вивчення сучасної інформатики пов’язана з постійним та безперервним прогресом у створенні нових ЕОМ та впровадженням нових комп’ютерних технологій. Одночасно і розвиваються і методи опрацювання, нагромадження і подання інформації.

Інформаційне суспільство передбачає особливу роль середньої школи у підготовці та адаптації випускників до життя, у формуванні його інформаційної культури, прищеплювання навичок ефективного та швидкого пошуку необхідної інформації тощо. Це дозволяє говорити про системоутворюючу роль інформатики в шкільній освіті.

З метою розгляду актуальних питань вивчення інформатики у школі на блогові районного методичного об’єднання вчителів інформатики (http://gpinf.blogspot.com) розміщено матеріали он-лайн семінару “Основні тенденції викладання безперервного курсу інформатики у загальноосвітній школі» та рекомендації щодо проектування змісту безперервного навчання інформатики у загальноосвітній школі.

Запрошуємо вчителів інформатики переглянути матеріали семінару.