Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер-2015»

20 груд. 2015
Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер-2015»

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 10 серпня 2015 року № 2/2-14-1585-15  «Про підсумки  Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» у 2014-2015 н.р. та організацію конкурсу «Бобер» у 2015-2016 н.р.»   з метою  підвищення ІКТ-компетентності дітей, зацікавлення сучасними інформаційними технологіями та комп’ютерною технікою протягом вересня-жовтня 2015 року тривала організаційна робота  шкільних координаторів щодо залучення учнів до участі, а з 22 по 29 листопада – конкурс було проведено на базі навчальних закладів..

У порівнянні із попереднім навчальним роком на 44%  збільшилася кількість учасників. До проведення конкурсу в цьому навчальному році долучилися такі заклади:

• Полтавський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній  навчальний заклад І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад»;
  • Гуляйпільський загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2;
  • Новозлатопільська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів;
  • Добропільська   загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів;
  • Залізнична   загальноосвітня школа І-ІІ ступенів;
  • Любимівська   загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів;
  • Червоненський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній  навчальний заклад І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад»;
  • Воздвижівська   загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Найактивнішими учасниками конкурсу виявились серед міських закладів освіти Гуляйпільський колегіум «Лідер» (57 учасників), серед сільських – Темирівський НВК І-ІІІ ст. (18 учасників), Залізнична ЗОШ  І-ІІ ст. та Полтавський НВК І-ІІІ ступенів (по 13 учасників в кожному).

Конкурс проведено, файли з відповідями учнів-учасників направлено для перевірки  до оргкомітету Міжнародного конкурсу. То ж залишається тільки побажати учасникам високих балів та відмінних результатів.