Посвята в «Веселята»

20 груд. 2015
Посвята в «Веселята»

Зимові місяці щедрі на добрі та веселі свята. Не оминають вони і наш садочок. В перші грудневі дні батьки ясельної групи взяли участь у засіданні клубу «Турботливі батьки», який проводить музичний керівник Лопатіна І.В. — «Ми - з вами! Ви - з нами! І всі ми - разом!». Вони стали свідками того, як малята, які цього року стали вихованцями дошкільного закладу «Веселка», та їхні батьки стають повноправними членами великої і дружньої родини.
А розпочали свято діти старших груп, які показали дорослих, коли вони розмірковували, до якого ж дитячого садка влаштувати своїх діток. Діти зробили віршовану презентацію про життя садочка, програми, за якими працюють вихователі, методи та прийоми роботи.
Батьки дітей ясельної групи були приємно вражені тим, чого навчилися їхні маленькі діти за такий короткий період перебування в садочку. Діти виявилися справжніми артистами: танцювали разом з батьками, розповідали віршики, грали у ігри та співали пісеньки. А навчають їх цьому вихователі-початківці – Степаненко А.М та Семенченко С.М. Для батьків теж були завдання, це: придумати пестливі слова за першими буквами імені дитини, вивчити вірша про свою дитину, намалювати портрет своєї дитини та впізнати своїх дітей за описом. А ще вихователі приготували для батьків майстер-клас «Як організувати дитину до гри». Та найбільшим радісним моментом для дітлахів було отримання подарункв. По закінченню свята всі переконалися, що до садочка «Веселка» прийшли найкращі малята і найкращі мами й тата. Ми сподіваємося, що радісні голоси малят, як веселі дзвінкі краплини, лунатимуть у приміщеннях і на майданчиках садка! А батьки будуть невід’ємною частиною в житті нашого гарного дитячого садка, адже стали справжньою родиною «Веселят».
Товстик С.А., завідуюча ДНЗ “Веселка”