“Година коду” на Гуляйпільщині

15 груд. 2015
“Година коду” на Гуляйпільщині

З 7 по 13 грудня 2015 року в рамках Всесвітнього тижня інформатики в навчальних закладах району пройшли навчальні заняття "Година Коду" з метою демонстрації можливостей навчитися основам кодування незалежно від віку, соціального стану чи знань. Метою заходу є залучення учнів по всьому світу до занять з програмування за ініціативи компаній "Майкрософт Україна" та Фонду BrainBasket.
У межах цього заходу реалізовано цілий комплекс сучасних освітніх технологій:
  • дистанційне навчання - учень навчається в будь-якому зручному місці, у зручний час, з бажаними перервами, з достатньою кількістю повторів навчального матеріалу тощо;
  • обернене навчання - роль вчителя полягає не у викладанні нового матеріалу, а в супроводі учнів у процесі опанування, коментарях та корекції навчального процесу;
  • ігрофікація - навчальний процес побудовано у формі гри.
Учні шкіл району також приєдналися до міжнародної спільноти, отримавши не лише задоволення від інтелектуальної праці, але й сертифікати знавців основ візуального програмування Blockly.