Засідання Науково-методичної ради РМК

19 черв. 2015
Засідання Науково-методичної ради РМК

19 червня відбулося розширене засідання Науково-методичної ради РМК. На розгляд було винесено такі питання:
Про ефективність роботи районних методичних об’єднань вчителів початкових класів (Река Л.Є., методист РМК);
Результативність роботи ММО вчителів української мови та літератури, російської мови та світової літератури (Горпинич О.І., методист РМК);
Про перспективність і наступність у роботі Новозлатопільського ДНЗ «Пізнайко» і початкової школи (Різник А.М., методист РМК);
Про підсумки діяльності на третьому етапі роботи над науково-методичною проблемою «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій як один із шляхів забезпечення якісної освіти школярів» (Бодня І.В., методист РМК).
Інформація методистів дозволить заступникам директорів з навчально-виховної роботи планувати свою діяльність на 2015-2016 навчальний рік з урахуванням рекомендацій, зауважень та кращого досвіду району.