Підсумки моніторингу стану інформатизації закладів

20 черв. 2015
Підсумки моніторингу стану інформатизації закладів

Протягом травня-червня 2015 року відділом освіти, молоді та спорту вивчалось питання щодо стану інформатизації загальноосвітніх навчальних закладів району у 2014-2015 н.р.
Районним методичним кабінетом було розроблено алгоритм моніторингу та інструменти для обробки інформації.
У процесі вивчення питання розглядалась і оцінювалась, за 5-бальною шкалою, система факторів, які впливають на стан інформатизації освіти:
  • забезпеченість комп’ютерною технікою,
  • підключення до мережі Інтернет;
  • стан використання комп’ютерної техніки;
  • наявність сайту та стан його функціонування;
  • навчання педагогів використанню ІКТ;
  • участь педагогічних працівників та учнів у конкурсах, проектах, виставках з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.
На основі аналізу оціночного протоколу було встановлено, що високому рівню інформатизації відповідає діяльність Гуляйпільської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Гуляйпільського колегіуму «Лідер», низькому рівню –Залізничної ЗОШ І-ІІ ст. та Успенівського НВК І ст.
За високі показники інформатизації закладів нагороджено дипломи відділу освіти, молоді та спорту:
  • Гуляйпільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1 (І місце);
  • Гуляйпільський колегіум «Лідер» (ІІ місце);
  • Гуляйпільську СЗОШ І-ІІІ ст. та Верхньотерсянську ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІІ місце).