Засідання клубу бібліотекарів «Бібліотечний релакс»

29 жовт. 2013
Засідання клубу бібліотекарів «Бібліотечний релакс»

29 жовтня 2013 року у колегіумі «Лідер» відбулося засідання клубу бібліотекарів «Бібліотечний релакс». Метою даного зібрання була рефлексія щодо Місячника шкільних бібліотек, що проходив у школах району протягом жовтня. Бібліотекарі представляли проведені вікторини, ігри, конкурси, виставки. Найбільш зацікавили присутніх театралізована вистава «Сватання на Гончарівці» (Комсомольський НВК), майстер-клас з виготовлення книжкових закладинок «Серце для книги» (Колегіум «Лідер»), урок-презентація «Сучасна дитяча проза» (Полтавський НВК), конкурс учнівських творів «Якою я хотіла б бачити шкільну бібліотеку», свято «Посвята в читачі» (СЗОШ), а також досвід співпраці з сільською бібліотекою у Полтавському НВК.

Під час третього тижня Місячника «Доброчинність – благородна справа» шкільні книгозбірні району поповнились загалом понад 60 примірниками нової сучасної дитячої літератури. Найактивнішими стали школярі Гуляйпільської ЗОШ № 2 (подаровано 25 прим.) та Гуляйпільської СЗОШ (12 прим. серії «Ілюстрована енциклопедія для дітей»).

«Естафета творчих здивувань» проходила під девізом активності, творчості, натхнення. Кожен учасник зміг оцінити обсяг виконаної роботи колегами, її новизну та актуальність шляхом голосування. За активну участь та творчий підхід до організації та проведення Місячника були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту бібліотекарі: Панченко К. О. (колегіум «Лідер»), Жовніренко В.І. (Гуляйпільська ЗОШ № 2), Земелько В. Є. (Полтавський НВК), Назаренко В. Є. (Любимівська ЗОШ) та заступник директора з виховної роботи СЗОШ Вербицька Л. О.

На зустріч були запрошені завідуюча районної бібліотеки для дітей Яковенко Н. В. та старший бібліотекар Старокоженко О.П.. Наталія Володимирівна під час свого виступу подякувала шкільним бібліотекарям за співпрацю, за цікаві ідеї та знахідки; зазначила, що зроблено значну роботу для того, щоб книга та бібліотеки займали почесне місце у дитячому світі, а також поділилася здобутками, досвідом роботи районної бібліотеки.

Матеріали шкіл представлені на блозі районного методичного об’днання «Бібліотечний формат». Тож, бажаємо процвітання усім бібліотекам, а бібліотекарям творчості та наснаги та активних читачів!