ІІ тур районного конкурсу «Сучасний урок природознавства»

30 квіт. 2016
ІІ тур районного конкурсу «Сучасний урок природознавства»

Згідно з планом роботи відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської райдержадміністрації на 2016 рік з метою залучення вчителів початкових класів до практичної науково-методичної діяльності, стимулювання творчої діяльності, популяризації кращих педагогічних ідей, підвищення престижу професії педагога, поширення передового практичного досвіду з 22.02.2016 по 20.04.2016 року було проведено у два тури районний конкурс «Сучасний урок природознавства» серед вчителів початкових класів загальноосвітніх закладів району.
У конкурсі взяли участь 21 вчитель початкових класів з 13 навчальних закладів району.
Під час оцінювання робіт зверталась увага на дотримання структури уроку, відповідність методів навчання цілям, змісту уроку, віковим особливостям учнів, постійне мотивування учнів до наукового світогляду, застосування практичних методів навчання на різних етапах уроку, застосування інноваційних підходів, співпрацю вчителя і учнів.
Після детального перегляду та оцінювання сценаріїв уроків членами журі було виділено ще дві номінації конкурсу: «Навколишній світ» та «Навчальний проект».
За результатами І етапу конкурсу члени журі відзначили 10 конкурсних робіт, які в ІІ етапі конкурсу «Презентація та захист сценаріїв уроків» мають такі результати:
В номінації «Рослини. Середовища їх існування» визначено таких учителів:
  • Бохан Лідія Олексіївна, КЗ «Гуляйпільський колегіум «Лідер» Гуляйпільської районної ради – І місце;
  • Маслієнко Антоніна Іванівна, КЗ «Гуляйпільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради – ІІ місце;
  • Єна Наталія Вікторівна, КЗ «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Гуляйпільської районної ради – ІІ місце.
В номінації «Тварини. Середовища їх існування» відзначено таких учителів:
  • Бугрим Марина Сергіївна, КЗ «Гуляйпільський колегіум «Лідер» Гуляйпільської районної ради – І місце;
  • Ведмідь Оксана Вікторівна, КЗ «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Гуляйпільської районної ради – ІІ місце.

В номінації «Світ неживої природи» визначено таких учителів:

• Смола Лілія Іванівна, КЗ «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Гуляйпільської районної ради – І місце;
  • Коломоєць Тетяна Іванівна, КЗ «Червоненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради – ІІ місце.
В номінації «Навколишній світ» переможцями стали:
  • Харченко Марина Олександрівна, КЗ «Гуляйпільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради – І місце;
  • Бондарук Валентина Дмитрівна, КЗ «Гуляйпільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради – ІІ місце.
В номінації «Навчальний проект» переможцем стала:
  • Дерев’янко Валентина Михайлівна, КЗ «Верхньотерсянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради – І місце.