Обласний конкурс з пропаганди та розповсюдження здорового способу життя «ОБЕРИ ЖИТТЯ»

5 квіт. 2016

Здоров’я - мудрих гонорар.
П.Беранже
Цінність здоров’я - універсальна цінність людства. Отже, необхідно з перших років життя формувати в дітей основи валеологічної культури, що базується на валеологічних знаннях та їхньому усвідомленні, глибокому інтересі до оздоровлення власного організму, прагненні вести здоровий спосіб життя, оволодінні оздоровчо-поведінковими навичками, відповідальності за власне здоров’я та здоров’я інших людей.
З метою формування у підлітків позитивної мотивації на збереження та поліпшення свого здоров'я, пропаганди здорового, активного способу життя та фізично розвинутої особистості, виховання любові та поваги до історичного минулого України та національних традицій 31 березня 2016 року організовано і проведено районний етап Обласного конкурсу з пропаганди та розповсюдження здорового способу життя «Обери життя - 2016», в якому взяли участь 12 учнівських команд. Конкурсом охоплено 84 школяра.
Змістовні та ґрунтовні знання з історії Червоного Хреста, народних традицій збереження здоров’я, з профілактики соціально небезпечних хвороб продемонстрували під час проведення конкурсу «Вікторина» учні комунальних закладів «Гуляйпільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», «Гуляйпільський колегіум «Лідер», «Новозлатопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», під час проведення конкурсу «Практична частина» вміння накладати пов’язки, шини з підручних засобів, володіння навичками проведення штучного дихання та закритого масажу серця продемонстрували команди комунальних закладів «Гуляйпільська загальноосвітня школа I-III ступенів № 1», «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2», «Гуляйпільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», «Гуляйпільський колегіум «Лідер», «Добропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», «Новозлатопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» та «Залізнична загальноосвітня школа І-ІІ ступенів». У конкурсі «Візитна картка» з використання елементів театралізації, музики, наочного матеріалу найкраще виступили команди комунальних закладів «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», «Комсомольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1», «Гуляйпільський колегіум «Лідер». Конкурс капітанів зосередив увагу учнів на захисті композицій лікарських рослин, де найкращі композиції представлені командами комунальних закладів «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1», «Комсомольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», “Гуляйпільський колегіум “Лідер”. У конкурсах плакатів та фотографій надали матеріали учнівські команди комунальних закладів «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», «Гуляйпільська загальноосвітня школа I-III ступенів №1», «Залізнична загальноосвітня школа І-ІІ ступенів», «Комсомольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», «Малинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», «Гуляйпільський колегіум «Лідер» та «Новозлатопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».
За рішенням районного журі перемогу в районному етапі здобула команда «Формула життя» комунального закладу «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1», керівник команди Стасик Л.І.; ІІ місце посіла команда «Енергія» комунального закладу «Гуляйпільський колегіум «Лідер», керівник Коба В.М.; ІІІ місце - команда «Нове покоління» комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», керівник Крупій І.І..
04 квітня у м. Пологи проведено зональний етап Обласного конкурсу з пропаганди здорового способу життя «Обери життя», в якому команда «Формула здоров’я» комунального закладу «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Гуляйпільської районної ради посіла ІІ місце.
Вітаємо з перемогою!
Г.А.Минка, методист РМК