Юні «Вогнеборці» Гуляйпільщини!

9 квіт. 2016
Юні «Вогнеборці» Гуляйпільщини!

Життя цінуймо, воно єдине.
Ми будемо сильні, буде сильна країна!
Традиційно в квітні проводиться в нашій країні фестиваль дружин юних пожежних. Гуляйпільська спеціалізована загальноосвітня школа, виявляючи свою гостинність та високий рівень підготовки, завдяки невтомній праці та організаторським здібностям директора закладу Віктора Науменка, радо зустрічала гостей загальноосвітніх навчальних закладів на районному етапі 06 квітня 2016 року та 08 квітня 2016 року команди Вільнянського, Новомиколаївського, Пологівського районів на зональному етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.
У районному етапі прийняли участь команди 7 навчальних закладів: Гуляйпільської ЗОШ №1 (керівник Ганенко Д.О.) Гуляйпільської СЗОШ (керівник Вербицька Л.О.), Верхньотерсянської (керівник Петров О.В.), Комсомольської (керівник Дикун В.П.), Воздвижівської (керівник Омелькова Н.В.), Полтавської (керівник Крупій І.І.) та Успенівської ЗОШ (керівник Возна Н.М.).
За загальними результатами всіх конкурсів перше місце в районному етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних в 2016 році посіла команда Гуляйпільської СЗОШ (директор Науменко В.П.), друге – Верхньотерсянської (директор Застрожніков В.Л.), Комсомольської (директор Загорулько С.В.) та Полтавської ЗОШ (директор Кириченко О.Ф.), третє - Гуляйпільської ЗОШ №1 (директор Каткова Л.Є.).
У зональному етапі честь Гуляйпільського району захищала команда Гуляйпільської спеціалізованої загальноосвітньої школи.
Виступи всіх команд були яскравими, музичними та найголовніше - вони пропагували серед дітей безпечне поводження й основи безпеки життєдіяльності. Справжніми випробуваннями для юних рятувальників стали спортивні змагання з подоланням перешкод.
Конкурсна комісія в складі представників від кожного району та провідного фахівця служби цивільного захисту в Гуляйпільському районі Кульчицького І.А., медичних сестер районної організації товариства Червоного Хреста підвела підсумки усіх конкурсів та визначила переможців.
Перше місце виборола команда Гуляйпільського району, друге місце посіла команда Пологівського району, на третьому - Вільнянський та Новомиколаївський район.
Нагороджуючи переможців грамотами відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської РДА фахівець служби цивільного захисту в Гуляйпільському районі Олег Новохатько зазначив, що там, де перемагає здоровий глузд та уважне ставлення до своєї безпеки, там, де найвищою цінністю вважають допомогу будь-якій людині, що потрапила в скрутне становище, - не може бути переможців і переможених.
Відділ освіти, молоді та спорту дякує за допомогу в організації та проведенні районного та зонального етапів Всеукраїнського фестивалю ДЮП начальнику служби цивільного захисту в Гуляйпільському районі Володимиру Панасейку, голові районної організації Товариства Червоного Хреста Марині Ігнатович, директору Гуляйпільської СЗОШ Віктору Науменку за підготовку проведення заходу та організацію харчування учасників, директору РЦДЮТ Ларисі Горпинич, головному спеціалісту відділу Сергію Гебелю та керівнику гуртка КЗ«ЗОЦТКУМ» Олександру Лисенку за участь у суддівській колегії. Талановитому керівнику Людмилі Вербицькій за якісну підготовку команди у складі: Віти Лук'яшко, Анастасії Джаханьяр, В'ячеслава Єрмака, Дмитра Шаповала, Гліба Василевського, Аліни Контурак.
«Гарні знання з пожежної безпеки плюс оригінальність і побільше креативу!» - рецепт успіху тріумфаторів з СЗОШ. Саме з таким зарядом ентузіазму вони вирушать на обласний етап змагань в місто Запоріжжя. Тож побажаємо їм успіху та перемоги!
Ілієнко О.Б., методист РМК