Чергове засідання РМО вчителів математики

15 лист. 2017
Чергове засідання РМО вчителів математики

15 листопада 2017 року на базі Гуляйпільського колегіуму "Лідер" було проведено семінар-практикум "Формування ключових компетентностей колегіантів на уроках математики та в позаурочний час", в рамках якого було проведено  три відкриті заходи:

1. Урок геометрії у 8б класі на тему «Середня лінія трапеції, її властивості» (урок засвоєння нових знань, вчитель Мордик В.О.).
  2. Урок алгебри у 11а класі на тему «Випадкова подія. Відносна частота події»  (урок засвоєння нових знань, вчитель Продан О.О.).
  3. Позакласний захід з математики та інформатики «Математичний квест» для учнів 7 а класу (вчителі Продан О.О., Мордик В.О.)

Метою проведення семінару є :

• розкриття питання формування ключових компетентностей в процесі викладання "Математики" відповідної освітньої галузі Державного стандарту;
  • ознайомлення із досвідом роботи вчителів математики колегіуму на уроках та позаурочний час;
  • сприяння підвищенню професійної компетентності вчителів математики.

Вчителі математики колегіуму  поділилися досвідом використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, зокрема Інтернет-технологій, у процесі викладання математики. Новим для вчителів району став сервіс Plikers для інтерактивного опитування учнів під час уроку.

Під час проведення позакласного заходу "Математичний квест" змагалися з команди 7-класників. Також гості заходу змогли долучилися до учнів та виконати завдання квесту самостійно чи в групах, що викликало найбільше задоволення.

Завершився семінар самоаналізом та обговоренням проведених заходів.