Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер»

12 лист. 2017
Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер»

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер» проводиться з метою підвищення ІКТ-компетентності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп’ютерною технікою та літературою, активізації творчої діяльності вчителів, надання статистичних даних результатів конкурсу для вдосконалення навчальних програм та підручників. Конкурс проводиться щорічно у першу неділю листопада спільно з Міжнародною Спільнотою “Бобер” (“International Beaver Community”). Організація «​International Beaver Community» налічує на сьогодні 13 країн.

Цього року 235 учнів району стали учасниками конкурсу і отримали задоволення від цікавих логічних завдань та задач. Активно долучились до участі у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної вправності “Бобер-2017” учителі та учні Гулйпільського колегіуму "Лідер", Гуляйпільської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Залізничної ЗОШ  І-ІІ ст., Новозлатопільської ЗОШ І-ІІІ ст., Полтавської ЗОШ І-ІІІ ст. та Темирівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Бажаємо усім учасникам перемоги і сертифікатів тільки з відмінним та добрим результатами!