Вебінар для вчителів та учнів “29 років. Від черв’яка Морріса до “поганого кролика”. Чому нас все ще зламують?”

30 лист. 2017

30 листопада 2017 року відбувся вебінар для вчителів та учнів “29 років. Від черв’яка Морріса до “поганого кролика”. Чому нас все ще зламують?”. У вебінарі взяли участь біля 1500 учасників з України та Азербайджану, серед яких педагоги та учні нашого району.

Цей вебінар – четвертий в серії вебінарів Cisco для молоді, яка стартувала в березні 2016 року. Слухачі академій Cisco прослухали вебінар щодо Інтернету речей, вебінар з нагоди міжнародного Дня безпечного інтернету та вебінар “Анатомія атаки. Методи сучасних кіберзлочинців”.

Проводив вебінар Павло Родіонов, системний інженер-консультант компанії Cisco в сфері інформаційної безпеки.

Учасники вебінару дізналися про реальні атаки, які досліджували експерти Cisco, про техніки, методи та вектори, які зловмисники використовують для отримання доступу до інфраструктури, а також про організаційні і технологічні заходи, яких вживають для захисту від атак.

До 15 грудня учасники можуть задати питання експерту в анкеты зворотнього зв'язку. Відповіді на 30 обраних запитань будуть надані на сторінці вебінару до 29 грудня. Автори трьох найцікавіших запитань отримають призи від Cisco.