РМО бібліотекарів

28 серп. 2013
Організація роботи шкільних бібліотек району у 2013-2014 навчальному році

28.08.2013  відбулося засідання методичного об'єднання бібліотекарів на тему "Організація роботи шкільних бібліотек району у 2013-2014 навчальному році".

На засіданні розглянули концептуальні засади, нормативно-правове регулювання та основні напрямки роботи шкільних бібліотек у контексті сучасного бібліотечного процесу, шляхи вдосконалення бібліотечної роботи закладів освіти у 2013/2014 н. р. Значну увагу приділено питанню формування, використання та збереження бібліотечних фондів навчальної літератури.

Підсумовуючи роботу, вирішили роботу бібліотек спрямувати на:

• Інформаційне забезпечення навчального процесу;
  • Впровадження ІКТ та інших інноваційних технологій в роботу бібліотек навчальних закладів;
  •  Підвищення рівня бібліотечно-бібліографічної освіти школярів засобами бібліотечної роботи;
  • Пошук ефективних шляхів покращення матеріально-технічної бази бібліотек;
  • Максимальне забезпечення учнів підручниками через взаємообмін між навчальними закладами району.