Проведено районні етапи конкурсів виставок з декоративно - ужиткового, образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», «Писанковий рай» та початково - технічного моделювання.

30 бер. 2018

Протягом березня  місяця серед закладів загальної середньої освіти  проведено районні етапи конкурсів виставок з декоративно - ужиткового, образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», «Писанковий рай»  та початково - технічного моделювання.

На районний етап  Обласної виставки - конкурсу «Знай і люби свій край» представлено  44 учнівських роботи із 10 закладів загальної середньої освіти.

Метою  виставки - конкурсу передбачено: художньо-естетичне виховання учнівської молоді, шляхом залучення до національної культурної спадщини; підтримка та розвиток декоративно-ужиткового i образотворчого мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді; пропаганда та популяризація досягнень творчих колективів художньо-естетичного профілю; залучення учнівської молоді до розуміння прекрасного в навколишньому середовищі та у своєму житті.

Найактивнішими учасниками  Конкурсу визначено комунальні заклади «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», «Малинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» та «Любимівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради.

У  районному етапі  фестивалю писанок «Писанковий рай» взяли участь  31 учнівська робота із   9 закладів загальної середньої освіти, а саме:

• КЗ «Малинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» - 5;
  • КЗ «Воздвижівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» - 3;
  • КЗ «Верхньотерсянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» - 4;
  • КЗ «Любимівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» - 7;
  • КЗ «Приютненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» - 1;
  • КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» - 2;
  • КЗ «Новозлатопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» - 6;
  • КЗ «Залізнична загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» - 1;
  • КЗ «Добропільська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів» - 2.

За рішенням журі переможцями Конкурсу визначено  9 учнівських робіт із 7  освітніх закладів , а саме:

•  Андрусяк Аміни, учениці комунального закладу «Воздвижівська

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», робота «Веселих свят», вчитель- керівник Омелькова Наталія Василівна, за І місце;

• Вовченка Тараса , учня комунального закладу «Малинівська

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», з роботою «Курчатка», вчитель Мартиненко Наталія Петрівна, за І місце;

• Вовченка  Тараса, учня  комунального закладу «Малинівська

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», з роботою «Курочка в гніздечку», вчитель Мартиненко Наталія Петрівна, за ІІ місце;

• Сенькович Карини, учениці комунального закладу «Полтавська

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», з роботою «Писанкове розмаїття», вчитель - керівник Крупій Н.В., за ІІ місце;

•  Ткачук Анни та Коротун Анни, учениць комунальних закладів

«Верхньотерсянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», робота «Великодня писанка», вчитель Крячок Ірина  Василівна, за ІІ місце;

• Хохлова Станіслава, учня комунального закладу «Полтавська

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», назва роботи «Диво квітка», вчитель Крупій Н.В., за ІІІ місце;

• Петренка Євгена, учня комунального закладу «Любимівська

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», робота «Квітуча Україна», вчитель Дашевська Н.І., за ІІІ місце;

• Ковальової Аміни, учениці комунального закладу «Добропільська

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», робота «Мальовнича  писанка», вчитель  Доннік Г.М., за ІІІ місце;

• Плютинського Данила, учня  комунального закладу  «Залізнична

загальноосвітня школа І-ІІ ступенів», робота «Зародження життя», вчитель  - керівник Бохан О.М.,за ІІІ місце.

Організовано районний етап виставок-конкурсів: з науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!» та з початкового технічного моделювання «Перші кроки технічної творчості», на який подано 7  учнівських робіт із  4  закладів загальної середньої освіти.

• КЗ «Малинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» - 2;
  • КЗ «Новозлатопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» - 2;
  • КЗ «Добропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» - 1;
  • КЗ «Приютненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» - 2.

За рішенням членів журі визначено 5 учнів - переможців, роботи яких

направлено на обласний  етап:

• Вовченка Тараса, учня комунального закладу «Малинівська

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», з роботою «Вітряк» за І місце у конкурсі початкове технічне моделювання, вчитель - керівник Мартиненко Наталія Петрівна;

•  колективну роботу  учнів комунального закладу «Добропільська

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» у складі: Каритка  Дмитра, Полуяна Данила, Тищенка Олександра, Шиліна Олексія та Солодовнік Єлизавети, з роботою «Чорна перлина», вчитель Доннік Галина Миколаївна, за І місце у Конкурсі «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»

•  Межевича Павла, учня комунального закладу «Малинівська

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», з  роботою «Трансформер  Оптиміус Прайм», вчитель Криворучко Елла Володимирівна, за ІІ місце  у Конкурсі «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»;

• Гончарова Станіслава, учня комунального закладу «Приютненська

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» за дві роботи «Міні - трактор» та «Ракета «Патріот», вчитель Бєлостоцький Євген Вячеславович, за ІІІ місце.

Минка Г.А., методист РМК