Батьківський форум

27 груд. 2013
У грудні місяці 2013 року на базі комунального закладу «Гуляйпільський центр дитячої та юнацької творчості» Гуляйпільської районної ради проведено батьківський форум на тему «Роль сім’ї у професійному визначенні особистості школяра», з метою активізації роботи батьківських комітетів

Сім’я  - ось та пристань і гавань, звідки ми  виходимо у широкий світ, ім’я  якому життя.

У грудні місяці 2013 року на базі  комунального закладу  «Гуляйпільський центр дитячої та юнацької творчості» Гуляйпільської районної ради   проведено батьківський форум на тему «Роль сім’ї у професійному  визначенні особистості школяра», з метою активізації роботи батьківських комітетів, на якою розглянуто такі питання:

«Забезпечення умов якості освіти для населення регіону», висвітлено начальником відділу освіти молоді та спорту Бутом Р.С., питання  «Професійна орієнтація учнів - основа допрофільної підготовки», на якому зупинилася заступник директора районного центру зайнятості Рябцева О.А., Коростельов Ю.І.- заступник голови батьківської ради комунального закладу «Гуляйпільський колегіум «Лідер» порушив питання «Роль сім’ї у вихованні дітей на сучасному етапі розвитку освіти». Окрім того розкрито та висвітлено такі питання:

«Особливості роботи Чубарівського аграрного ліцею щодо підготовки випускників до майбутньої професії» Зелєнцовим А.В., директором Чубарівського аграрного ліцею, «Профілізація навчання – магістральний шлях реформи старшої школи», Продан О.О., заступником директора з навчально- виховної роботи комунального закладу «Гуляйпільський колегіум «Лідер»,  «Допрофільна підготовка старшокласників як чинник успішного вибору майбутньої професії», методистом районного методичного кабінету Минкою Г.А., «Психолого - педагогічні особливості сімейного виховання», Сіріньок С.В., психологом комунального закладу «Гуляйпільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». На районному заході присутні 95 батьків, із яких 28 отримали грамоти за зразкове виховання дітей та підтримку талановитої та обдарованої учнівської молоді.

Належно організована робота школи з батьками сприяє  поліпшенню умов навчання, виховання й розвитку учнів.