Наказ відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської РДА від 31.01.2014 №43

31 січ. 2014
Наказ відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської РДА від 31.01.2014 №43 "Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Моральний вчинок"

На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту від 20.12.2013 року № 452 «Про участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок», наказу Департаменту освіти і науки від 03.12.2013 № 1032 «Про організацію проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок», відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 25.10.2013 № 1/9-748 «Про Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок», з метою популяризації духовних, моральних надбань, консолідації зусиль, спрямованих на моральних саморозвиток особистості, здатної забезпечити країні гідне місце у цивілізованому світі, сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності учнівської молоді проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок», на якому членами журі розглянуто 13 творчих робіт із 6 навчально-виховних закладів району:

• КЗ «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Гуляйпільської районної ради - 8 робіт;
  • КЗ «Гуляйпільський колегіум «Лідер»Гуляйпільської районної ради -1 ;
  • КЗ «Успенівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради - 1;
  • КЗ «Добропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради - 1;
  • КЗ «Новозлатопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради - 1;
  • КЗ «Залізнична загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради - 1.

Конкурс проводився з метою популяризації духовних і моральних надбань, консолідації зусиль, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, здатної забезпечити країні гідне місце у цивілізованому світі, сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності серед таких вікових груп:

1. учні 1- 4 класів;
  2. учні 5- 8 класів;
  3. учні 9- 11 класів;

Роботи підготовлено за екологічним (6 робіт), соціальним - (5робіт) або культурологічним - (2 роботи) напрямами.

За рішенням журі переможцями визначено такі творчі роботи, які й направлено на обласний етап.

• роботу Кудряшової Марини, учениці комунального закладу «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1», культурологічний проект «Пам’ятаємо героїв, шануємо їх імена» (форма звіту - фоторепортаж)- І місце;
  • роботу Коростельової Лідії, учениці комунального закладу «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1», культурологічний, буклет «Вчителі та учні» - ІІ місце;
  • колективну роботу учнів 8 класу комунального закладу «Гуляйпільський колегіум «Лідер» Гуляйпільської районної ради, буклет «Добро починається з мене» - ІІІ місце.

Слід відзначити творчий підхід до виконання робіт учнями комунальних закладів «Добропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», «Залізнична загальноосвітня школа І-ІІступенів» та «Успенівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів».

Та разом з тим прослідкувуються такі недоліки:

• зміст роботи не відповідає формі та напряму роботи;
  • невідповідність змісту роботи та техніки виконання віковим особливостям учнів.

Скачати