Науково- практична конференція з питань патріотичного виховання

20 вер. 2013
Конференція “Сучасні підходи до національно- патріотичного виховання учнів: науковий пошук, практика, досвід.”

17 вересня 2013 р. на базі Гуляйпільської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №1” відбулася науково-практична конференція з питань патріотичного виховання “Сучасні підходи до національно- патріотичного виховання учнів: науковий пошук, практика, досвід”, учасниками якої були учні та педагогічні працівники Гуляйпільського району.

Мета конференції: обговорити й визначити основні напрями діяльності загальноосвітніх навчальних закладів щодо виховання патріотизму, духовності, моральності й національної гідності молодого покоління.

План проведення конференції

Зміст проведення

П.І.П. відповідального

1.

8.30 - 9.00

Реєстрація учасників

2.

Відкриття конференції.

3.

Теоретичні основи патріотичного виховання.

Минка Г.А., методист РМК

доповідь

9.40-9.45

Актуальне питання патріотичного виховання. Створення умов для реалізації виховних цілей Обласної програми національно- патріотичного виховання молоді у Запорізькій області

Миколаєнко Є.В., вчитель історії КЗ “Комсомольський навчально- виховний комплекс”

Виступ - презентація

4.

9.45 - 9.55

Теоретико – методологічні основи національно- патріотичного виховання на уроках історії

Алєксєва Е.М., вчитель історії КЗ “ Успенівська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів”

Виступ - презентація

9.55 - 10.05

Формування почуття патріотизму:

науковий пошук, практика. Учительський проект до 125- річчя з дня народження Н.І. Махна

Шингур І.О., вчитель історії КЗ “Гуляйпільська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №1”

виступ- презентація

10.05 - 10.40

Сучасні підходи до національно- патріотичного виховання учнів. Представлення учнівських проектів та презентацій:

- до 70 - річчя  визволення району від німецько- фашистських загарбників;

- історія створення пам'ятників району;

- до 200 – річчя з дня народження Т.Шевченка

КЗ “Гуляйпільська загальноосвітня школа №2”

КЗ “Гуляйпільська ЗОШ І- ІІІ ст.№1”

КЗ “Гуляйпільський колегіум “Лідер”

Презентації,

літературно- музична композиція

Основні аспекти національно- патріотичного виховання у дошкільному закладі

Сержанська Л.В., методист дошкільного закладу “Сонечко”

виступ

Сучасні підходи до національно- патріотичного виховання молодших школярів

Лавринович І.М., вчитель початкових класів КЗ “Гуляйпільський колегіум “Лідер”

11.00 - 11.10

Національно-патріотичне виховання  засобами музичного мистецтва.

Тимошенко В.Д.,

вчитель музики КЗ “Гуляйпільська спеціалізована загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів”

11.10 -  11.20

Реалізація компетенції національно- патріотичного виховання через звичаї та традиції