Засідання Школи професійної адаптації

28 січ. 2015
Засідання Школи професійної адаптації

28.01.2015 року на базі колегіуму «Лідер» відбулося засідання Школи професійної адаптації  на тему «Від висококваліфікованого вчителя до творчої особистості учня».

З молодими колегами досвідом своєї роботи поділилась Алексєєва Е.М., переможець районного та учасник обласного туру конкурсу «Учитель року - 2015».

Вчителі ознайомились зі стилями індивідуальної педагогічної діяльності та методиками для індивідуального стилю навчання.

Не залишила нікого байдужими зустріч з письменником-краєзнавцем Кушніренком І.К., який презентував ряд авторських книг з історії Гуляйпільського краю.