Позачергова нарада практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів району з питань психолого-педагогічного супроводу дітей «групи ризику»

12 лют. 2015

12.02.2015  на базі Гуляйпільської загальноосвітньої школи № 1 відбулася позачергова нарада практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів району з питань психолого-педагогічного  супроводу дітей «групи ризику».

Чергу денну наради склали питання, що потребують сьогодні особливої уваги, а саме:

• надання психологічної допомоги постраждалим внаслідок окупації Криму  та бойових дій на Сході України;
  • діагностика та профілактика суїцидальних тенденцій в учнів підліткового віку.

На засіданні практичний психолог Гуляйпільської загальноосвітньої школи №1 Юдковська В.В. наголосила на необхідності вчасної діагностики  особливостей розвитку різних типів особистості та відхилень у поведінці підлітків, а практичний психолог Гуляйпільської  спеціалізованої загальноосвітньої школи  Сіріньок С.В. поділилася досвідом арт-терапевтичної роботи з дітьми та дихальних практик.