Cемінар для вчителів, які викладають іноземну мову у початкових класах «Використання ігрових технологій на уроках іноземної мови у початковій школі».

24 січ. 2014
24 січня 2014 року адміністрація та педагогічний колектив колегіуму «Лідер» гостинно вітали вчителів, які викладають іноземну мову в початкових класах на семінарі «Використання ігрових технологій на уроках іноземної мови у початковій школі».

Свій досвід роботи на тему «Ігрова діяльність як засіб формування мовленнєвих компетентностей молодших школярів» презентувала вчитель англійської мови ІІ кваліфікаційної категорії, переможець районного конкурсу «Учитель року - 2012» Цьопкало Карина Василівна. Присутні також відвідали відкритий урок Карини Василівни у 1 класі з поглибленим вивченням іноземної мови на тему «Моє обличчя» та переглянули відео урок англійської мови у 1 класі на тему «Мої улюблені тварини. Давайте пригадаємо».

Вчитель німецької та англійської мов І кваліфікаційної категорії Захарченко Л.М. продемонструвала гостям відкритий урок німецької мови у 1 класі з поглибленим вивченням іноземної мови на тему «Циркові звірі».

Своїми напрацюваннями з теми «Методика проведення уроків іноземної мови у початковій школі» поділилася з присутніми вчитель французької мови вищої кваліфікаційної категорії, «учитель-методист», «Відмінник освіти України» Галкіна Л.А.

Потім учасники семінару за круглим столом обмінялися досвідом роботи та обговорили питання, які стосуються викладання іноземної мови в початкових класах, накреслили шляхи їх подальшої співпраці.