Підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека»

16 січ. 2014
Підведено підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» у 2013/2014 навчальному році

Проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека». Журі розглянуто 10 робіт, з них у номінаціях «Сучасній школі – сучасну бібліотеку» - 2 роботи, «Шкільна бібліотека - інформаційний центр навчального закладу» - 7 робіт, поза номінаціями – 1 робота. Серед учасників – 1 директор школи, 9 – бібліотекарів.

Матеріали конкурсантів-бібліотекарів (Панченко К. О. (Гуляйпільський колегіум «Лідер»), Земелько В. Є. (Полтавський НВК), Ходоренко Г. В. (Воздвижівська ЗОШ), Назаренко В. І. (Любимівська ЗОШ), Орос Н. М. (УспенівськаЗОШ), Сур Т. Ф. (Малинівська ЗОШ)) містять різноманітні розробки: бібліотечні уроки, сценарії, літературні ігри, вікторини, презентації, направлені на заохочення учнів до систематичного читання, підвищення рівня їх читацької компетентності, формування бібліотечно-бібліографічної, інформаційної культури, виховання бережного ставлення до книги. Відзначено підвищений інтерес керівництва навчальним закладом до проблеми розвитку шкільної бібліотеки (Каткова Л. Є., директор (Гуляйпільська ЗОШ № 1)), розкриті ефективні моделі роботи шкільної бібліотеки (Гуляйпільська ЗОШ № 1, Комсомолькький НВК). Тенденції до оновлення змісту, напрямів і форм роботи продемонстровано Панченко К. О. (Гуляйпільський колегіум «Лідер»), Застрожніковою С. М. (Верхньотерсянська ЗОШ), Ходоренко Г. В. (Воздвижівська ЗОШ). Ефективність здійсненої роботи контролюється моніторинговою діяльністю з вивчення читацьких інтересів та читацької активності користувачів бібліотеки (Гуляйпільська ЗОШ № 1, Гуляйпільський колегіум «Лідер», Верхньотерсянська ЗОШ Воздвижівська ЗОШ)

Матеріали Гуляйпільської ЗОШ № 2 подано у вигляді презентації-портфоліо.

За активну участь у районному етапі конкурсу грамотами відділу освіти, молоді та спорту нагороджено:

• Цалко Галину Миколаївну, бібліотекаря Комсомолькького НВК (номінація «Сучасній школі – сучасну бібліотеку»);
  • Застрожнікову Світлану Миколаївну (Верхньотерсянська ЗОШ), Ходоренко Галину Вікторівну (Воздвижівська ЗОШ), Назаренко Валентину Іванівну (Любимівська ЗОШ), Сур Тетяну Федорівну (Малинівська ЗОШ), Земелько Вікторію Євгенівну (Полтавський НВК), Орос Наталію Миколаївну (УспенівськаЗОШ) (номінація «Шкільна бібліотека - інформаційний центр навчального закладу»).

Переможцями районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» у 2013/2014 навчальному році визнано:

• Каткову Любов Єгорівну, директора Гуляйпільської ЗОШ № 1 (номінація «Сучасній школі – сучасну бібліотеку»);
  • Панченко Катерину Олександрівну, завідуючу бібліотекою Гуляйпільського колегіуму «Лідер» (номінація «Шкільна бібліотека - інформаційний центр навчального закладу»).

Роботи переможців направлено на обласний етап конкурсу. Бажаємо успіхів!